Stoomverdeelsysteem Condair OptiSorp

Stoomverdeelsysteem Condair OptiSorp

Het OptiSorp stoomverdeelsysteem verkort de inbouw/verdampingsafstand van de stoom die in een kanaal of luchtbehandelingsunit (air handling unit - AHU) vrijkomt. Dit voorkomt dat de stoom in contact komt met de onderdelen of hoeken in de AHU en waarborgt een betrouwbare en hygiënische stoomluchtbevochtiging.

Kleine, gepatenteerde, uitblaasopeningen in het verdeelsysteem trekken de stoom vanuit het midden van de stoompijp waar de lucht het heetst en droogst is. Dit zorgt ervoor dat de stoom in de AHU wordt geleid zonder “spugen” zoals kan ontstaan wanneer condensvorming optreedt rond het buitenoppervlak van de koelleiding. 

Een uniforme verdeling van de uitblaasopeningen over het volledige verdeelsysteem waarborgt een gelijkmatige afgifte van stoom over de luchtstroom en verkort de verdampingsafstand in vergelijking met standaard stoompijpen. 

De OptiSorp is gemaakt van robuust RVS voor een lange operationele levensduur.

Stoomverdeelsysteem Condair OptiSorb eigenschappen:

  • Tot vier maal kortere verdampingsafstand dan standaard stoompijpen
  • Gepatenteerde inwendige uitblaasopeningen garanderen afgifte van droge stoom
  • Uniforme stoomdistributie voor een nauwkeurige beheersing van de luchtvochtigheid
  • RVS-constructie voor een lange operationele levensduur

Andere Condair stoomluchtbevochtigers: